SEPET BOŞ

İade Şartları

ÜRÜN İADESİ

Almış olduğunuz ürünü  kullanmadan, şeklinin ve derisinin bozulmasına imkan vermeden,yeni görünümünün kaybolasına sebeb olmadan teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir email ile emagaza@oggi.com.tr adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün  bir başka ürünle değiştirilecek  veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. OGGI mağaza ve bayilerinden  alınan ürünler Site aracılığı ile değiştirilemez ve iade edilemez.
Sitemizden alınan ürünler de mağaza veya bayilerimizden değişim veya iade yapılamaz.
 
NOT :Kargo şirketinin ürünü teslimi sırasında kargo görevlisi mekandan ayrılmadan ürünü derhal muayene etmeniz gerekmektedir.Eğer ürün ayıplı ise teslim almayınız.
 

İADE MASRAFLARI

Herhangi bir nedenle ürünün iadesi veya değişimi ile ilgili ilk kargo masrafları SATICI'ya aittir

TASIMA SIRASINDA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNLER

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır.

HATALI ÜRÜNLER


Teslimat sırasında fark edilemeyip kullanımı esnasında meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili emagaza@oggi.com.tr adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;

NOT:Ürün satılamayacak duruma gelmiş ise geri iade kabul edilmeyecektir.


SİPARİŞ İPTALİ

Siparişinizi iptal etmek için aynı gün icerisinde emagaza@oggi.com.tr adresine mail atarak iptal nedenini bildirmeniz gerekmektedir.


İADE DURUMUNDA GERİ ÖDEME

Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün tutarı,iade talebiniz onaylandıktan ve size bildirilir bildirilmez hafta içi aynı gün içerisinde bankanıza iade edilecektir.Bu tutarın bankaya devrinden sonra hesaplarınıza yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan,olası gecikmelere şirketimiz herhangi bir müdahalede bulunmayacaktır.Kredi kartınıza iade edilen tutarın banka tarafından hesabınıza yansıtılması ortalama 1 ile 2 haftayı bulabilmektedir.
  • Master Card
  • Visa